Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home3/noavar11/public_html/wp-content/plugins/add-search-to-menu/includes/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
معرفی شرکت پاک انرژی کیهان – پاک انرژی
Loading…

معرفی شرکت پاک انرژی کیهان


شرکت بازرگانی مهندسی پاک انرژی کیهان در سال 1389 به ثبت رسیده و با برند اختصاصی P.E.K فعالیت خود را آغاز نمود.

هدف این شرکت که توسط دو تن از فعالان صنعت و قشر مهندسی کشور بنیان گذاری شد، تمرکز بر روی خلق محصولات جدید به ویژه با موضوع کاهش یا بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع مختلف بوده و هست.

بر همین اساس، ایده ابداع روشی برای حل مشکلات ناشی از کاربری کپسولهای گاز مایع در صنایع مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

تحقیقات، طراحی، محاسبه و انجام آزمایشات علمی و عملی بر روی ایده مطرح شده بیش از دو سال به طول انجامید و در آخر منجر به طراحی و ساخت دستگاهی بعنوان جایگزین کپسول گاز مایع شده که ایده پردازان و سازندگان این دستگاه، آن را گازپمپ نامیدند.

طرح دستگاه مذکور در سال 1392 ابتدا موفق به دریافت تاییدیه از دانشگاه صنعتی اصفهان شده و سپس در اداره ثبت اختراع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره 79527 به ثبت رسید.

پس از ثبت طرح دستگاه گازپمپ بعنوان یک اختراع ایرانی، این شرکت نمونه های متنوعی از دستگاه گازپمپ را ساخته و به مدت 3 سال تحت آزمایشهای علمی و عملی در شرایط سخت کارگاهی و واقعی قرار داده و در هر نوبت، ضمن رفع مشکلات جزئی موجود در دستگاه، بهینه سازی های مورد نیاز را بر روی دستگاه گازپمپ به انجام رسانده تا آنجا که زمان ورود این محصول به بازار فرا رسید.

شرکت پاک انرژی کیهان هم اکنون افتخار دارد تا محصول خود را به نام گازپمپ به صنایع مختلف و صنعتگران فعال و زحمت کش این مرز و بوم تقدیم نماید.

باشد که کارخانجات و کارگاه هایی که دستگاه گاز پمپ را جایگزین کپسول گاز مایع می نمایند، نه تنها ایمنی صنعت و کارگران خود را افزایش دهند، بلکه در کنار افزایش سرعت، راندمان ، بهره وری و کیفیت انجام کار، شاهد کاهش چشمگیر و قابل توجه هزینه های انجام عملیات حرارتی خود باشند.